Rugsėjis 2018

20180928 110931

2018 m. rugsėjo 28 d. Radviliškio dailės mokyklos mokiniai ir mokytojai vykome į edukacinę išvyką Telšiuose. Mieste ant septynių kalvų pasivaikščiojome po Masčio ežero pakrantę ir apžiūrėjome Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto studentų skulptūros baigiamųjų darbų ekspoziciją ant ežero kranto ir akademijos galerijoje apžiūrėjome dėstytojų kūrybinių darbų parodą. Žemaičių Alkos muziejuje gidė supažindino su žemaičių krašto istorija, tautodaile ir dvarų kultūra. Telšių dailės mokykloje surengėme Radviliškio dailės mokyklos mokinių baigiamųjų darbų parodą, pabendravome ir pasidalinamo patirtimi. Pasivaikščiojome po Telšių senamiestį ir aplankėme vėlyvojo baroko ir klasicizmo stiliaus šv. Antano Paduviečio katedrą. Daugiau foto >>

Telsiai

Diplomai

Mokyklos mokinių komanda dalyvavo stovykloje "Profesijų pasaulyje" Vilniuje - tai apdovanojimas mokiniams už projektą "Forget me not" , kuris laimėjo konkurse „Geriausia Lietuvos „eTwinning“ mokykla 2018"

EU gath

„eTwinning“ projektas „Forget me not“ laimėjo Vokietijoje organizuotame Europos šalių konkurse. Mokyklos mokiniai buvo pakviesti į stovyklą "Cool culture – sharing heritage: The beauty of Europe!"

rugs1

2018 m. rugsėjo 3 d. Radviliškio dailės mokyklos kieme rinkosi mokytojai, svečiai, mokyklos  mokiniai ir jų tėveliai. Nauji 2018-2019 mokslo metai pradėti mokyklos direktorės D. Labanauskienės sveikinimais ir apdovanojimais už puikias žinias, gebėjimus ir įgūdžius praėjusiais 2017-2018 mokslo metais. Mokinių laukė pasiilgę mokytojai, kurie mokyklos kieme bendravo su vadovaujamų kursų mokiniais ir tėvais.